Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЩЕ-1366994    [279484 / 15323]
Зареєстровано:11 Липня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:25 Липня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, пр-т Миру, б.19
Шановні добродії! Не так давно поряд з зупинкою громадського транспорту пров. Фестивальний на проспекті Миру проводились роботи по ліквідації наслідків підмиву поверні грунту. На цей час провалля засипане проїздна частина дороги огорожена. Але звертаю увагу на те що роботи в повному обсязі не виконані а залишення в такому стані може привести до додаткових аварій та зайвих витрат коштів на ліквідацію наслідків.
Справа в тому що під час дощу вода стрімко втікає в зруйноване дорожнє покриття (фото додаю) можливо вода таким чином стікає в колектор зливних стоків і тягне за собою уламки асфальтового покриття та засмічує колектор, а можливо вода знайшла інші виходи та витікаючи знову підмиває дорогу для автомобілей та проходи для пішоходів. Прошу зобовязати комунальні служби м. Дніпро у повному обсязі виконати роботи з ліквідації наслідків підмиву грунту.