Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЩЕ-1334461    [243137 / 11014]
Зареєстровано:12 Жовтня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:26 Жовтня 2017
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, вул. Усенка, б.5
На житловому масиві Лівобережний 3, пройшлись шукачі металу, спостерігаю багато відкритих люків. Дуже небезпечний отвір на тротуарі вздовж проспекту Миру напроти будинку Усенко, 3. Прошу зобов’язати відповідні служби терміново вжити заходи по усуненню небезпеки.