Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЩЕ-1323101    [230270 / 9932]
Зареєстровано:17 Липня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:31 Липня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, пр-т Миру, б.2
Шановний контакт центр, Вами відхилено моє звернення від 7 Липня 2017 Інше, щодо дитячих майданчиків, та запропоновано звернутись до Громсили. Я не можу погодитись з Вашим відхиленням, я не політичний діяч і у мене немає бажання спілкуватись з політиками. Я Вам повідомляю про те що дитячий майданчик біля будинку пр. Миру 2, в занедбаному стані, та став небезпечним для наших дітей. З моменту мого звернення до Вас Ви позбавлені права на незнання ситуації, і тому змушені будете нести відповідальність за бездіяльність у разі прикрих непорозумінь які можуть статись на цій площадці. Прошу Вас передати моє звернення відповідальним органам які забезпечують належне утримання майна мешканців міста, з вимогою усунути недоліки які на цей час маються на дитячому майданчику..
Дякую за порозуміння