Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЩЕ-1319784    [226467 / 9614]
Зареєстровано:19 Червня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:3 Липня 2017
Статус:Відповідь отримано
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, пр-т Миру, б.11
Я звертався 28 Квітня 2017 │ ЩЕ-1313918, та повідомляв про те що при ремонті асфальтового покриття на провулку який з єднує проспек Миру та будинок ”Олімпійський” ремонтні працівники залишили декілька ямок на асфості не відремонтованими так як вони не були належним чином підготовлені до ремонту.
На цей час повідомляю ремон до цього часу не завершено, залишені ямки не відремонтовані.
У відповіді до 28 Квітня 2017 │ ЩЕ-1313918 мені повідомляється що у разі неякісного ремонту підрядник виправить ситуацію за воасний рахунок. Я чекаю коли буде виправлено. Сподіваюсь чекати прийдеться не довго.
Дякую