Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЩЕ-1312670    [218469 / 8800]
Зареєстровано:21 Квітня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:5 Травня 2017
Статус:На розгляді
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, вул. Усенка, б.3
До мого звернення від 7 Квітня 2017 │ ЩЕ-1310564 додано чергову відписку. Черговий раз посадові особи вводять в оману мене та Облдержадміністрацію. У своїй відповіді Заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури посилається на визначення оглядової комісії з обстеження зелених насаджень, в той же час до відповіді не додано сам висновок комісії з підписами членів комісії. Я впевнений його не існує адже людина в здоровому глузді не поставить свій підпис під наявним порушенням. Дерево яке департамент вирішив омолоджувати росте з порушенням Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України які затверджено МІНІСТЕРСТВОМ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ Наказом №105 від 10.04.2006. Вважаю злочинним омоложувати, витрачати бюджетні кошти на об’єкт який є не в межах правових норм. Департамент благоустрою та інфраструктури займається марнотрацтвом!