Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ШЕ-1319788    [226471 / 9618]
Зареєстровано:19 Червня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпродзержинський МВК
Дата контролю:18 Липня 2017
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Кам'янське (Дніпродзержинськ), Дніпровський район, пр-т Дружби Народів, б.53
Суть моєї скарги в наступному. Приблизно календарний місяць тому біля нашого будинку зі сторони, протилежній входам в під’їзди, невідомі особи, захопивши територію недобудованого дитячого садочка, загнали важку будівельну техніку, почали рити канави під фундаменти. Потім огородили територію, завезли відсів шлаку і почали споруджувати фундаменти. Як потім жителям нашого будинку вдалось узнати, тут будуються гаражі. При цьому ніяких дозвільних документів жителям показано не було. Але який дозвіл може бути, коли відстань від нашого будинку до ближнього фундаменту складає 7 - 8 метрів (до речі, вікна двокімнатних квартир виходять тільки на одну сторону - на стіни майбутьніх гаражів). Та і будівництво рухається тихцем, коли люди вдень ідуть на роботу. Прошу втручання обласної адміністрації з метою негайного припинення будівництва до прояснення його законності чи незаконнсті. Я знаю негативні настрої жителів нашого будинку до цього будівництва, так що звернення до вас з цього приводу ще будуть. Прикладаю до свого звернення фото, зроблене з 2-го поверху.