Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ХО-1361400    [273168 / 14498]
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:29 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Соборний (Жовтневий) район, пл. Успенська (Дем’яна Бєдного), б.11А
Місцезнаходження проблеми:
Дорога площі Успенської, від Узвізу Крутогірного до вулиця Якова Самарського. Північна частина.
(більш точне місцезнаходження позначене на карті, прикріпленній у файлах)


Проблема:
Жахливий стан дороги.