Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ФІ-1334538    [243227 / 11024]
Зареєстровано:12 Жовтня 2017
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:ПАТ Дніпрогаз
Дата контролю:26 Жовтня 2017
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Центральний (Кіровський) район, вул. Леоніда Стромцова (Вакуленчука), б.2А
Влітку 2017 року представниками ПАТ «Дніпрогаз» в будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Леоніда Стромцова, 2А. було запропоновано встановлення загальнобудинкового приладу обліку газу.
Мешканцями будинку було написано заяву, що встановлення такого лічильника призведе до некоректних розрахунків, проте мешканці не відмовляються від встановлення лічильника, а просять встановити індивідуальні прилади обліку поквартирно у відповідності до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 5, ст. 28).
З серпня 2017 року ПАО «Дніпрогаз» встановив для мешканців будинка граничну норму споживання газу (18,3 куб на людину).
Прошу зауважити, що будинок обслуговується КП «Житлосервіс-2» (в ньому не створено ОСББ і він не є житлово-будівельним кооперативом), а також те, що згідно вищевказаного Закону (у пункті 4), споживачами природного газу в даному випадку є фізичні особи (мешканці будинку), а не об’єднання фізичних осіб, тому установка загальнобудинкового приладу обліку газу в такому випадку не є правильним.
Крім того, мешканці будинка не відмовлялись від приладу обліку газу, а просили зробити установку індивідуальних приладів обліку відповідно до Закону, тому встановлення для будинка граничних норм споживання газу не є справедливим.
Прошу посприяти установці індивідуальних приладів обліку поквартирно в будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Леоніда Стромцова, 2А за рахунок коштів суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території.
Копія заяви надіслана до Урядового контактного центру.