Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ТИ-1354809    [265863 / 13459]
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:Відповідь отримано
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Чечелівський (Красногвардійський) район, вул. Новокримська, б.4А
Мусор не убирают, извините конечно, но даже спас это хорошее слово, легко сказано, ужасно убирают, в подъездах вообще не убирают