Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ТЕ-1367151    [279657 / 15339]
Зареєстровано:12 Липня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:26 Липня 2018
Статус:На розгляді
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Шевченківський (Бабушкінський) район, вул. Казакевича, б.3
Після минулорічного снігопаду навесні, коли випало дуже багато вологого снігу, дерева вздовж вул. Казакевіча були дуже пошкоджені. Зокрема була пошкоджена крона кленів, що мала форму шару, та дуже гарно виглядала протягом багатьох років. Це дуже гарні дерева, які з одного боку не створюють перешкод соняшному світлу вище другого поверху, а з іншого створюють дуже гарний затінок для пешоходів.

Зараз зовнішній вигляд дерев вкрай жалюгідній, тому прошу за можливістю привести їх до ладу, та включити їх обрізку до планів роботи відповідних служб на поточнийй рік.

З повагою.