Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:СО-1358384    [269844 / 14033]
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:13 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Чечелівський (Красногвардійський) район, пр-т Сергія Нігояна, б.21
Прошу спилити аварійне дерево яке знаходиться над пешеходною доріжкою яка веде до будинку по пр. Сергія Нігояна 21.
Стовбур дерева згнив, як видно на фото IMG_3771.JPG та має нахил більш ніж 45 градусів як видно на фото IMG_3769.JPG, що робить це дерево небезбечним для мешканців нашого району.
Деякі частини стовбура вже падали на доріжку при сильному вітрі(місця облому стовбура видно на фото IMG_3769.JPG).

Знаходиться дерево між будинками по пр.Сергія Нігояна 21 та пр.Сергія Нігояна 23.

Прошу видалили його як найшвидше.