Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:СО-1348056    [258321 / 12566]
Зареєстровано:11 Січня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:25 Січня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, пр-т Слобожанський (Газети «Правда»), б.90
Добрый день,

Во дворе дома 90 и 88 на проспекте Слобожанском выросла стихийная свалка.
Уберите пожалуйста, так как некоторые личности уже не замечают мусорные баки и выбрасывают мусор прямо на кучу, из-за чего в ветренную погоду весь двор усеян пакетами.

Заранее спасибо!