Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:СЕ-1364230    [276370 / 14877]
Зареєстровано:13 Червня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:2 Жовтня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Центральний (Кіровський) район, вул. Закарпатська, б.34
По улице Закарпатская отсутствует уличное освещение уже полгода. Не работают фонари. Просьба восстановить уличное освещение.