Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:СІ-1334462    [243138 / 11015]
Зареєстровано:12 Жовтня 2017
Тема звернення:Освіта, наука та інтелектуальна власність
Відповідальний:Дніпропетровська РДА
Дата контролю:26 Жовтня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу направити звернення до департаменту освіти.
8 вересня 2017 р. на території ЗОШ №4 за участі посадових осіб та депутатів було відкрито після кап. ремонту стадіон з футбольним полем.
Прошу надати інформацію
1.Хто на даний час є балансоутримувачем стадіону.
2.Порядок, графік та вартість доступу до стадіону школярів та громадян.
3.Вказати посадову особу, яка відповідає за контролем доступу до стадіону школярів та громадян.