Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:РЯ-1334369    [243035 / 11008]
Зареєстровано:11 Жовтня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Криворізький МВК
Дата контролю:2 Квітня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Кривий Ріг, Тернівський район, вул. Сєдова, б.13
Шановні панове!
Дане звернення стосується безпеки руху автомобільного транспорту і пішоходів на перехресті вулиць Олексія Солом’яного і Центральна у Тернівському районі м.Кривого Рогу.
У разі необхідності, з метою позитивного вирішення питання, може бути надане колективне зверення від громадян, які мешкають у приватному секторі вулиць Олексія Солом’яного, Обсерваторна, Центральна, Сєдова, Архімеда, Центральний провулок (близько ста приватних будинків).
Прошу розглянути можливість розміщення на перехресті вулиць Олексія Солом’яного і Центральна у Тернівському районі м.Кривого Рогу пішоходного переходу ”зебра” і відповідних дорожніх знаків з метою організації безпечного перетину пішоходами автомобільної дороги у напрямку зупинки громадського транспорту. На сьогоднішній день інтенсивність руху вулицею Олексія Солом’яного занадто висока, якість дорожнього покриття і траекторія руху транспорту спокушають водіїв розвивати швидкість набагато вищу за дозволену. На вказаному перехресті дуже часто виникають аварійні ситуації різної ступені тяжкості. Крім того, у часи пік, громадяни, а особливо діти шкільного віку, вимушені більше трьох хвилин чекати можливості перейти вулицю, через що часто не встигають на бажаний громадський транспорт.
Прошу звернути увагу на те, що нехтування даним питанням і затягування строків його вирішення може нести загрозу життю і здоров’ю громадян. Сподіваюся, що даному зверненню буде приділено максимальний рівень уваги.
З повагою, Ряскіх Олександр
Проживаю: вул.Сєдова, 13, м.Кривий Ріг
Тел. 0978050531