Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:РУ-1299008    [203316 / 7331]
Зареєстровано:11 Січня 2017
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:25 Січня 2017
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Шевченківський (Бабушкінський) район, вул. Володимирська, б.17А
Здравствуйте! 6,01,2017, Последний раз вывезли мусор. Сегодня 11,01,2017,