Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:РА-1308107    [213483 / 8221]
Зареєстровано:20 Березня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:3 Квітня 2017
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Чечелівський (Красногвардійський) район, вул. Давидова, б.179
Доброго дня! Хотілося написати щось приємне, але є проблеми... Ось вже прийшла весна і Великдень буде раннім, а перед цим святом, за звичай, роблять велике прибирання..., але чомусь я цього не відчуваю по своїй вулиці. Поклали асфальт, не було снігових наметів - це дуже добре, але після зими залишився пісок на узбіччях... І коли вітряна погода, то пісочок гуляє по вулиці, та нагадує пилові бурі 1969 року (було таке явище!!!). Можливо ви чекаєте на зливу, щоб пісок з водою пішов у зливні споруди, та забив їх??? Правда на ж/м ”Северный” по вулиці Іларіонівській гарненькі машинки з хлопцями в таких гарненьких робах, почистили вулицю. Це приємно і я рада за мешканців тієї вулиці, але чому моя вул. Давидова, Чечелівського р-на не прибрана???
Тепер питання №2: останні 4 роки я тільки те й роблю, що дзвоню в службу міського освітлення з приводу ліхтарів на стовпах, ось і зараз десь на 4-х стовпах по вул. Давидов з номера 171-182 ще з минулого року не горять ліхтарі... А сьогодні не вимкнули на день і ті, які горять... Говорила я з цього приводу і з диспетчерами, і з начальником відділу, всі обіцяють, а обіцянка, як ви знаєте, цяцянка, а дурню радість. А дуже хочеться, пройтися по гарній , освітленій ввечері, вулиці,подумати про щось хороше, та згадати теплим словом тих, хто створив для нас такі зручності, але на превеликий жаль, теплі слова кудись повтікали...