Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ПИ-1358503    [269972 / 14051]
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, пр-т Миру, б.93
Здравствуйте.

Отсутствует дворовое освещение во дворе жилых домов 89,93 по пр. Мира.

С уважением Инна Александровна.