Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ПИ-1330683    [238841 / 10627]
Зареєстровано:13 Вересня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:27 Вересня 2017
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, вул. Березинська, б.43
Здравствуйте! Необходимо спилить 2 высокие абрикосы на газоне перед домом № 43 подъезд № 1 по ул. Березинской так как при порывах ветра ветки бьют в окна.

С уважением Инна Александровна!