Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ПЕ-1312667    [218466 / 8797]
Зареєстровано:21 Квітня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:5 Травня 2017
Статус:На розгляді
 
Текст звернення

Начиная с 19.04.2017 на улице Грибоедова не работают все 4 столба внешнего уличного освещения.

Прошу произвести необходимые ремонтные работы.