Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ПІ-1354865    [265927 / 13463]
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:Відповідь отримано
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, вул. Столєтова, б.1
Проблема в тому, що світлофор через Слобожанський проспект, що знаходиться за адресою вул. Столєтова, 1 біля ТЦ ”Наша Правда”, працює до 22.00. Це дуже ускладнює пішохідний перехід у цьому місці проспекту. Через те що, наприклад о 22.10 рух транспорту ще досить інтенсивний і перейти Слобожанський проспект буває небезпечно для життя. Тому велике прохання, подовжити час роботи світлофора в цьому місці до 23.00.