Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ПІ-1330633    [238788 / 10614]
Зареєстровано:12 Вересня 2017
Тема звернення:Екологія та природні ресурси
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:26 Вересня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Починаючи з 11.09.2017 до сьогодні 12..09.2017 у районі в якому я тимчасово мешкаю - Новокодацький, а саме - Нові Кодаки, вул. Погріла, 43, а також у Новокодацькому парку, де кожного дня гуля. з дитиною відчувається неприємний хімічний запах. Вперше я помітила біля 1 години ночі 11.09.2017 вдома, потім приблизно о 15:00 у парку, смрід страшний, н вулиці перебувати неможливо. Потім знову вночі 12.09.2017 також десь о 1 годині ночі, потім о 10 -10:30. Цей запаз був і влітку, інші знайомі в інших районах також його відчували, підозра на Євраз, він зовсім поряд, також чути якийсь технічний шум наче турбіна. Прошу розібратися и припинити отруєння громадян, у мене дитина 9 місяців, я дуже за неї боюся. Вимагаю припинення викидів майже у центрі міста.