Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ПІ-1319781    [226464 / 9612]
Зареєстровано:19 Червня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:31 Серпня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Амур-Нижньодніпровський район, вул. Каруни, б.45
Біля будинку по вулиці Каруни, 45 виникло стихійне звалище сміття, біля сміттєвих контейнерів. Прошу прийняти міри по прибиранню відповідної території. Заздалегіть дякую.