Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ПІ-1307934    [213279 / 8206]
Зареєстровано:17 Березня 2017
Тема звернення:Транспортне обслуговування
Відповідальний:Управління патрульної Поліції у місті Дніпропетровськ національної Поліції України
Дата контролю:31 Березня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Питання до міського управління поліції м. Дніпра. Чому поліція міста не реагує на перевезення людей стоячи у маршрутках, які для цього не пристосовані? Адже згідно з пунктом правил дорожнього руху:

21.1. Дозволяється перевозити пасажирів у транспортному засобі, обладнаному місцями для сидіння в кількості, що передбачена технічною характеристикою так, щоб вони не заважали водієві керувати транспортним засобом і не обмежували оглядовість, відповідно до правил перевезення.

Але цим правилом нехтують як водії, так і поліцейські. Невже поліцейські у патрульних авто не бачуть цього під час патрулювання? Адже це спостерігається повсякчас.