Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ПЄ-1299163    [203485 / 7343]
Зареєстровано:11 Січня 2017
Тема звернення:Надання інформації
Відповідальний:Дніпропетровський обласний контактний центр
Дата контролю:25 Січня 2017
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Шевченківський (Бабушкінський) район, вул. Чкалова, б.22
Запит на інформацію згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації»
На ділянці дороги на перехресті вул. Короленка та вул. Святослава Хороброго міста Дніпро у вересні 2016 року було нанесено дорожню розмітку 1.14.1, яка станом на 04.01.2017 була повністю стерта, чим порушено вимоги п.5.4.3 ДСТУ 2587:2010 «РОЗМІТКА ДОРОЖНЯ», треба застосовувати матеріали з терміном зносостійкості не менше ніж шість місяців для фарб.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України ”Про інформацію”, ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України ”Про доступ до публічної інформації”,

ПРОШУ:

1. Чи притягнуто власника дороги до відповідальності згідно чинного законодавства України за використання фарби неналежної якості при нанесені розмітки, що призвело до порушення вимог п.5.4.3 ДСТУ 2587:2010 «РОЗМІТКА ДОРОЖНЯ» та ст.38 Закону України “Про дорожній рух ” на перехресті вул. Короленка та вул. Святослава Хороброго м. Дніпро?
2. Надати копію кошторису виконаних робіт по нанесенню розмітки дорожньої, та документи, в яких зазначено яка фарба використовувалась для нанесення розмітки дорожньої на перехресті вул. Короленка та вул. Святослава Хороброго у місті Дніпро.
3. Надати копію актів прийняття цих робіт.
Відповідно до ст. 20 «Про доступ до публічної інформації» надати ґрунтовну відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту на поштову адресу запитувача.
Якщо Ви не володієте даною інформацією, прошу направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням запитувача, на вказану у запиті електронну та поштову адресу Запитувача, на підставі частини 3 статті 22 Закону Украйни «Про доступ до публічної інформації».
До запиту додаю відповідь Дніпровської міської ради у який вказано, коли нанесено розмітку, та світлини того, як виглядає ця розмітка станом на 04.01.2017р., тобто опісля чотирьох місяців з нанесення.