Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ОС-1334416    [243086 / 11010]
Зареєстровано:11 Жовтня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:25 Жовтня 2017
Статус:На розгляді
 
Текст звернення

Відсутнє освітлення у вечірній та нічний час по вулиці Велика Діївська (Братів Трофімових) від станції метро Покровська до перехрестя з вулицею Метробудівників. Особливо проблема відчувається в осінньо-зимовий період, що створює великі незручності як для пішоходів, так і для водіїв транспорту. Не те що немає світла, а навіть не встановлені ліхтарі як такі.