Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:НІ-1358497    [269966 / 14045]
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:26 Жовтня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Новокодацький (Ленінський) район, пр-т Івана Мазепи (Петровського), б.21
29 березня 2018 залишав Вам звернення НІ-1356703 з проблемою:
”Просимо Вас звернути увагу на вирішення проблеми обрізки старих дерев навколо дому (у дворі), що розташований за адресою: м. Дніпро, пр-т І.Мазепи, будинок 21. Дерева в аварійному стані. В 2017 році зломана гілка впала на пенсіонера. Також ці дерева розташовані поблизу дитячої площадки. Допоможіть будь ласка у вирішенні даного питання.”
Робляччи висновки з Вашої відповіді, обслідування пройшли 13 дерев, 10 з яких потребують омолодження....Роботи частково виконано...А що виконано? - позаду дому Ви спиляли тільки 1 грушу і все.
А тополі і ясень, які розташовані попереду дому і несуть загрозу людям і дітям (саме під ними дитячий майданчик) - з цими деревами яка була зроблена робота? Кули вони будуть обпиляні?