Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:МУ-1334415    [243085 / 11009]
Зареєстровано:11 Жовтня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:25 Жовтня 2017
Статус:На розгляді
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Центральний (Кіровський) район, вул. Володимира Антоновича (Свердлова), б.4
Великий довгий фрагмент металевої арматури зруйнованого бордюру стирчить над тротуаром. Велика вірогідність травмування.