Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:МИ-1326731    [234344 / 10279]
Зареєстровано:11 Серпня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:25 Серпня 2017
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Новокодацький (Ленінський) район, пров. Фронтовий, б.38
Добрый день, хотел бы узнать где и как возможно получить адресную табличку на дом? так часто приходиться вызывать скорую домой, не могут найти дом на переулке. Также в темное время очень сложно определить номер дома.