Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:МА-1351793    [262514 / 13056]
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Діяльність службових осіб
Відповідальний:Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:Відповідь отримано
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Шевченківський (Бабушкінський) район, пр-т Богдана Хмельницького (Героїв Сталінграда), б.138
Скарга на безсовісну брехню, відписки та небажання виконувати свої посадові обов’язки згідно із Законом директора департаменту охорони здоров’я ОДА Н. Будяк.

У своїй безсовісній відписці на мою скаргу з приводу вимагання у пацієнтів добровільних внесків в ЦРЛ Дніпропетровського району директор департаменту ОДА Н. Будяк, замість відповіді по суті, написала, що я скаржився з АНАЛОГІЧНИХ питань 8 разів і отримував вичерпні відповіді. https://e-contact.dp.gov.ua/feedback/my/260822/?H=a43eddbc3a03cc8166cb2bcde44ba1ec

Нахабна брехня! Я звертався не з АНАЛОГІЧНИХ питань, а з РІЗНИХ і замість вичерпних відповідей отримував безсовісні відписки на зразок цієї останньої від Будяк. Може очільниця департаменту не знає значення слова ”аналогічні”? Так я їй можу детально пояснити. У мене вистачає гуманітарної вищої освіти для цього. Бо за фахом - політолог, а за професією і покликанням - журналіст.

Тому вимагаю відповіді по суті останньої скарги з приводу спроб примусити пацієнтів до добровільних внесків в ЦРЛ Дніпропетровського району. Зокрема, останнього разу я стикнувся з таким здирництвом, коли здавав на аналіз сечу в лабораторії ЦРЛ.