Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:МА-1348066    [258331 / 12576]
Зареєстровано:11 Січня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:25 Січня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Центральний (Кіровський) район, пл. Вокзальна (Петровського), б.1
Я, Мартиросова Ірина та моя родина завжди вчасно вносимо платню за компослуги і за ЖЕО,чим забеспечуюємо належне обслуговування терріторії двора,але нещодавно ті жильці,що володіють авто і зберігають їх прямо у дворі для свого більшого комфорту вирішили зняти гарні нові ворота,котрі наша родина оплачувала і вони простояли приблизно два роки і встановити дістанційно керовані,без згоди всіх жильців.Дістанційно вони відмикаються тільки по номеру телефону 0505687565 ,що незаконно для пожарної безпеки і в’їзду медичної допомоги.Сьогодні я подзвонила по цьому номеру ,але мені відповів чоловік ,що не збирається нічого відкривати,тільки за гроші.Може за п’ять тисячь,-сказав він.Це грубе порушення закону про вільний доступ до нерухомості,которою володієш та житла.Прошу облдержадміністрацію втрутитися, наказати винних та змусити тих,хто встановлював ворота переробити спосіб їх відкривання на код чи кнопку біля воріт, бо тільки в такий спосіб буде належним чином надаватися вільний доступ до житла.