Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:МА-1319714    [226384 / 9609]
Зареєстровано:16 Червня 2017
Тема звернення:Екологія та природні ресурси
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:30 Червня 2017
Статус:На розгляді
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Шевченківський (Бабушкінський) район, пр-т Богдана Хмельницького (Героїв Сталінграда), б.138
Скарга на бездіяльність службових осіб. До Департаменту екологічної політики дніпровської міськради

У відповідь на звернення до контакт-центру Дніпропетровської ОДА (читай нижче) з приводу згарища на галявині перед двоповерховим будинком на Проспект Б. Хмельницького, 132, та періодичного спалення шин у сміттєвих баках на території гаражного кооперативу позаду дев’ятиповерховго будинку № 138 (біля наливайки) отримали нікчемну, пустопорожню відписку від директора департаменту житлового господарства міськради Грицая - додається у прикріпленому файлі.

Вимагаємо від департаменту екологічної політики дієвої реакції на ситуацію: ліквідації стихійного згарища, припинення регулярного спалення шин, що забруднює територію та відповідних подань до правоохоронних органів.

Текст першого звернення до ОДА, на яке ”відповів” Грицай:

Скарга на КП ”Жилсервіс-2”. Про забруднення навколишнього середовища

У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького, 132, на галявині перед двоповерховим будинком, виникло величезне згарище, де спалюють деревину і побутове сміття. В районі нічим дихати. Цим займається КП ”Жилсервіс-2” ДМР. Прохання ліквідувати згарище і покарати винуватих.

А неподалік дев’ятиповерхівки № 138, біля гаражів (там де наливайка) в сміттєвих баках і на спортивному майданчику, на території гаражного кооперативу періодично спалюють шини. Будинок № 138 оточений несанкціонованими сміттєвими крематоріями, які забруднюють навколишнє середовище, піддаючи мешканців ризикам для життя і здоров’я. Ситуація потребує негайного вирішення.