Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЛИ-1361455    [273234 / 14499]
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:29 Травня 2018
Статус:На розгляді
 
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Центральний (Кіровський) район, пр-т Олександра Поля (Кірова), б.135
Доповнення до звернення №ЛИ-1360794 від 08.05.2018 року щодо здирництв коштів приватної керуючої компанії ”Супутник” з населення,яким призначено державна допомога та дискредитація органів державної влади і місцевого самоврядування.
У зверненні від 08 травня помилково вказано адресу керуючої компанії ”Супутник”, фактичне її місцезнаходження вул.Ульянова,24.Помилка виникла із-за того, що керівництво компанії відмовилося надати інформацію як щодо ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України так і юридичну адресу керуючої компанії зазначену в реєстраційних документах органів державної реєстрації.
Крім того,як з’ясувалося збирають кошти з мешканців ЖБК-22«Восток-3» на підставі сфабрикованого головою кооператива так званого ”договору”,саме з метою отримання неправомірної вигоди за рахунок мешканців будинку, що отримують субсидії від Уряду України, оскільки кількість таких в будинку становить 25%.
З повагою.