Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЛЕ-1358394    [269854 / 14042]
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Соборний (Жовтневий) район, вул. Січеславська Набережна (Набережна В.І.Леніна), б.37
На всей набережной отсутствуют какие-либо урны. Только контейнеры для мусора 1 на киллометр. Может быть, имея урны, люди бы перестали выбрасывать мусор в реку?