Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:КО-1354807    [265860 / 13457]
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровська РДА
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: Дніпровський район, с. Сурсько-Литовське, вул. Кутузова, б.19
Добрый вечер. Обращаюсь второй раз. Хочу пригласить вас к нам в гости. Разрыли улицу, проложили трубы, спасибо зарыли улицу. Но у нас проблема. Теперь ходить по улице не возможно. Детей в глину затягивает и они стоят и плачут вылезти не могут. Просим посодействова в ремонте дороги.