Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:КА-1354867    [265929 / 13465]
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, вул. Петра Калнишевського (Косіора), б.26
Доброго дня!
З 1.02.18 на сервісі оплати ”ЕРЦ” (complatezh.info) з’явилося ще одне комунальне підприємство КП ЖГ САМАРСЬКОГО Р-НУ ДМР.
1)Підкажіть будь-ласка, на якій підставі я маю сплачувати плату підприємству, яке відноситься до іншого адміністративного району? Навіть якщо дане підприємтсво перемогло у конкурсі будинкоутримувачів, чому не було враховано права громадян? Чи вважаете ви зручним подальші звернення громадян до КП ЖГ САМАРСЬКОГО Р-НУ ДМР у зв’язку із значною територітальною віддаленністю?
2) Чому проіндиксовано вартість послуг? Чому саме такий тариф?
3) Чи маю я право не сплачувати вказану вартість послуг по причині відсутності жодних договірних зобов’язань (договір зі мною ніхто не заключав, я навіть не отримав квитанції)?
4) Чи можу я викликати поліцію кожен раз, коли виходжу з під’їзду у зв’язку із невиконанням зобов’язань комунального підприємства щодо утримання будинку та прибудинкової території (жодних ремонтних робіт щодо утримання будинку або території взагалі не велося, а стан вказаних локацій просто жахливий)?
Вважаю, що не порушую у зверненні декілька питань, т.я. всі тези стосуються лише однієї теми - порушення прав громадян, щодо вибору організацій, які будуть здійснювати ті чи інші послуги.
Дякую за оперативну відповідь.