Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЗІ-1319800    [226483 / 9630]
Зареєстровано:19 Червня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:3 Липня 2017
Статус:На розгляді
 
Текст звернення

На вулиці Титова в районі ТРЦ Апполло поруч з тролейбусною зупинкою розташовано занедбаний кіоск, який займає 50-60% пішохідного тротуару.

Прошу демонтувати цей кіоск.

Користуючись нагодою повідомляю Вас, що у частині 3 статті 7 Закону України ”Про звернення громадян” зазначено наступне:

Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п’яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.