Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЗІ-1319799    [226482 / 9629]
Зареєстровано:19 Червня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:20 Червня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

1) Прошу мені повідомити - хто є балансоутримувачем газонів на центральній пішохідній частині вулиці Робочій на проміжку від перехрестя з вулицею Уральською до перехрестя з вулицею Каверіна.

Якщо такий балансоутримувач відсутній - прошу його належним чином призначити.

2) Прошу мені повідомити - за яким саме графіком проводиться поливання газонів на центральній пішохідній частині вулиці Робочій на проміжку від перехрестя з вулицею Уральською до перехрестя з вулицею Каверіна.

Після висіву газонної трави необхідно проводити регулярне поливання цих газонів - на зараз я такого поливання не бачив жодного разу.

Користуючись нагодою повідомляю Вас, що у частині 3 статті 7 Закону України ”Про звернення громадян” зазначено наступне:

Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п’яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.