Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЗІ-1319795    [226478 / 9625]
Зареєстровано:19 Червня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:3 Липня 2017
Статус:На розгляді
 
Текст звернення

На вулиці Уральській розташовано ворота господарського двору військової частини - конкретного номера будинку (судячи по карті) ці ворота не мають, географічно вони розташовані в такий спосіб - від будинку вулиця Робоча 25Б (зелений п’ятиповерховий будинок) потрібно йти вниз по вулиці Уральській.

Паралельно забору цієї військової частини (в тому числі й поряд з воротами) проходить пішохідна доріжка - отже ця пішохідна доріжка зруйнована на не менше ніж 5 метрів до воріт господарського двору військової частини і не менш ніж на 5 метрів після воріт господарського двору військової частини.

Прошу провести належне асфальтування цієї пішохідної доріжки.