Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ДУ-1358498    [269967 / 14046]
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Новокодацький (Ленінський) район, бул. Рубіновий, б.8
Згідно Державному стандарту України ДСТУ 3587-97, вимагаю провести ремонт доріг у дворі за адресою: м. Дніпро, б-р Рубіновий 8.

За останні років 15 ремонт доріг сюди так не разу і не дійшов. Автомобілям досить складно їздити по таким ”дорогам”.