Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ДО-1367147    [279653 / 15335]
Зареєстровано:12 Липня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:26 Липня 2018
Статус:На розгляді
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Самарський район, вул. Семафорна, б.42
Протягом останнього тижня (06.07.2018 р. - 12.07.2018 р.) на ж/м Північний спостерігається систематичне і довготривале (більше 12 годин на добу) вимкнення холодної води без попередження, що сприяє створенню антисанітарійних та складних побутових умов для жителів масиву. Прошу надати роз’яснення обставин, пояснити, хто за це відповідає та прийняти міри для попередження подібних ситуацій у майбутньому!