Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ГЕ-1367150    [279656 / 15338]
Зареєстровано:12 Липня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:26 Липня 2018
Статус:На розгляді
 
Текст звернення

Одержувач Департамент благоустрою

Прошу провести прибирання дворових доріг вул. Грбоєдова, вул. Автодорівська, вул. Кавєріна, вул. Кедріна.
Жилсервіс-2 у своїй відповіді на подібне звернення наголосив, що вони прибирають тільки прибудинкова території суміжних будинків.
Ці дороги жодного разу цього року не прибиралися, тож знаходяться у вкрай брудному стані.