Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ГЕ-1358504    [269973 / 14054]
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

1) Прошу мені повідомити - хто є балансоутримувачем газонів на центральній пішохідній частині вулиці Робочій на проміжку від перехрестя з вулицею Уральською до перехрестя з вулицею Каверіна.

Якщо такий балансоутримувач відсутній - прошу його належним чином призначити.

2) Прошу мені повідомити - за яким саме графіком проводиться поливання газонів на центральній пішохідній частині вулиці Робочій на проміжку від перехрестя з вулицею Уральською до перехрестя з вулицею Каверіна.

Після висіву газонної трави необхідно проводити регулярне поливання цих газонів - на зараз я такого поливання жодного разу не бачила.