Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ГЕ-1348182    [258471 / 12584]
Зареєстровано:12 Січня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:26 Січня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Чечелівський (Красногвардійський) район, вул. Надії Алексеєнко (Чичеріна), б.100
Прощу установить на ул. Автодоровской лежачего полицейского в районе детской площадки во дворе дома Чичерина 100.
Дорогу проложили новую, автомобили разгоняются, а дети перебегают дорогу в районе площадки.