Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ВО-1348184    [258473 / 12586]
Зареєстровано:12 Січня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Солонянська РДА
Дата контролю:14 Березня 2018
Статус:Відповідь отримано
 
Текст звернення

У 2017 році за бюджетні кошти відремонтовано автомобільну дорогу Дніпро - Запоріжжя поблизу смт. Солоне Солонянського району Дніпропетровської обл.

На новій ділянці дороги у напряму руху з м. Запоріжжя до м. Дніпро біля посту поліції (ДАІ) поліцейськими незаконно і без жодної необхідності встановлено знак Знак 3.41 ”Стоп-контроль”.

Усі великовантажні автомобілі, які проїздять біля посту поліції (ДАІ) змушені різко тормозити і зупинятися, в результаті чого нове асфальтне покриття почало пошкоджуватися (утворюються колії та, такзвані, гармошки). Навесні чи влітку, коли температура асфальтного покриття разом із температурою повітря зростуть пошкодження покриття прискориться.

Прошу вжити заходів щодо демонтажу зазначеного знаку 3.41 ”Стоп-контроль” поблизу смт. Солоне Солонянського району Дніпропетровської обл.