Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ВИ-1308108    [213484 / 8222]
Зареєстровано:20 Березня 2017
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації
Дата контролю:3 Квітня 2017
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: П'ятихатський район, м. П'ятихатки, вул. Пушкіна, б.48
Доброго дня.
Суть питання: з 6 лютого на вул. Степовій (колишня Желєзнякова) та на вулицях поряд (центр міста) відсутнє водопостачання. Причина відсутності - ЙМОВІРНИЙ (!!!) прорив труби (у всякому випадку так говорять чиновники). При цьому ніяких ремонтних робіт не ведеться. При цьому всьому, коли пану голові про це сказали - він зробив круглі очі запитавши: та невже!!!
Дивним є те, що міський голова не відає, що в нього твориться в місті.
В мешканців виникає цілком логічне питання: невже з 6 лютого по 20 березня - не можливо усунути порив, якщо він, звісно, є??? Невже комунальні служби настільки не належним чином виконують свої посадові обов’язки, що не здатні виявити порив труби??? Хочу додати (знаючи, що може бути відписка, що ніхто не платить за користування водою, через що виникла заборгованість перед.....), за водопостачання 80 % опитаних мною мешканців (близько 150 чоловік) платать по лічильнику і заборгованості за водопостачання не мають.
Питання:
1. Яка причина відсутності водопостачання з 6 лютого по 20 березня???
2. Коли все ж таки буде ПОСТІЙНА БЕЗПЕРЕБІЙНА ПОДАЧА ВОДИ В М. П’ЯТИХАТКИ, Дніпропетровської області???????
Не потрібно мені відписуватися, ніби-то в бюджеті немає коштів на ремонт водопостачання, писати, що вся система водопостачання стара, труби ржаві та нікуди не годні-я це знаю і можу сказати з цього приводу так: МЕНЕ ЦЕ НЕ ХВИЛЮЄ АЖ НІЯК! КОШТИ ВИДІЛЯЮТЬСЯ ТОДІ, КОЛИ ЇХ ПРОСЯТЬ, ОБГРУНТОВУЮТЬ ТА ”ВИБИВАЮТЬ” НА БЛАГО МЕШКАНЦІВ. КРІМ ТОГО, ТРУБИ ПОРЖАВІЛИ НЕ СЬОГОДНІ І НЕ ВЧОРА. Коли халатно відносяться до своїх службових обов’язків і міський голова і комунальні служби - так і трапляється!!! Треба думати не як більше ЗАробити, а як більше ЗРОБИТИ
ПИТАННЯ ЗВУЧИТЬ САМЕ: КОЛИ (??????) - ЦІКАВИТЬ ЗОКРЕМА КОНКРЕТНА ДАТА ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ АБО КОНКРЕТНА ДАТА ПОДАЧІ ВОДИ.
Гадаю, не потрібно нагадувати про свої конституційні права,та про те, що держава відповідає перед людиною за свою діяльність.
Відповідь прошу надати у визначений Законом України ”Про звернення громадян” термін на адресу електронної пошти.
В разі невирішення даного питання по суті протягом місяця та відсутності води в місті і надалі - маю намір звернутися до ЗМІ та запросити їх для висвітлення даної проблеми.