Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ВІ-1304262    [209137 / 7776]
Зареєстровано:16 Лютого 2017
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:2 Березня 2017
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Центральний (Кіровський) район, вул. Героїв Сталінграду, б.14
Доброго дня! До Вас звертається мешканка гуртожитку коридорного типу, який розташований за адресою: м. Дніпропетровськ, проспект Богдана Хмельницького, будинок 14, кімната 529-531 Віннікова Людмила Миколаївна.
Балансоутримувачем будинку є – комунальне підприємство Дніпропетровської міської ради “Жилсервіс – 5”.
За вищезазначеною адресою я зі своєю сім’єю проживаю в кімнаті площа, якої згідно з даними технічного паспорту на гуртожиток, виданого Комунальним підприємством «Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації» Дніпропетровської обласної ради складає 33,6 кв. м.
В платіжному документі до сплати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій нараховується сума з розрахунку площі – 47,7 кв. м.
Згідно Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 №869 калькуляційною одиницею є 1 кв. метр загальної площі, що перебуває у власності або наймі фізичної чи юридичної особи.
Під час розрахунку нормативних витрат враховується вартість усіх послуг з розрахунку на 1 кв. метр загальної площі житлового приміщення у гуртожитку та нежитлового приміщення у гуртожитку.
На сьогоднішній день тариф на утримання 1 квадратного метру загальної площі будинку за рішенням Дніпропетровської міської Ради від 13.07.11 року № 964 становить 2 грн. 16 коп.
Отже додатково безпідставно включається до розрахунку 14,1 кв. метр зайвої площі та надлишково нараховується до сплати 30 грн. 45 коп. щомісячно.
При зверненні до керівника КП ДМР «Жилсервіс-5» та начальника Управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради з приводу вищезазначеного питання було надано відповідь, що площі допоміжних приміщень розподілено пропорційно до житлової площі.
Але ж площа допоміжних приміщень, а також приміщень загального користування враховується при розрахунку нормативних витрат на утримання будинку.
Мною щомісячно сплачується за послугу 72 грн. 58 коп. (33,6*2,16), а нараховується до сплати 103 грн. 03 коп. (47,7*2,16) таким чином з’являється заборгованість якої по факту не існує.
Адміністрація КП ДМР «Жилсервіс-5» надсилає погрозливі листи щодо виселення з кімнати в разі несплати віртуальної заборгованості, якої по суті не існує, вимагає сплатити кошти та відключає від енергопостачання.
Прошу Вас надати допомогу в вирішенні цього питання.
тел. 097-935-48-59
пошта 1968vinnikova@mail.ru