Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:БІ-1312747    [218547 / 8813]
Зареєстровано:21 Квітня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Жовтоводський МВК
Дата контролю:7 Вересня 2017
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Жовті Води, , вул. Хмельницького, б.2
Як свідчать відповіді Жовтоводського Виконавчого Комітету та Відділу освіти Жовтоводської міської ради вони майже два роки шукають та ні як не знайдуть потрібне обладнання. Але мешканці та батьки дітей можуть їм підсказати:
1. ФОП Лук”ячук спилює та обрізає дерева по всьому місту, стріла його вишки нараховує 25 м. та спилює такі самі дерева за віком та сортом (фото 1).
2. Жовтоводський РЭС повинен обрізати або спилювати дерева біля електричних мереж (фото 2) маючі обладнання (вишку) не виконую ці роботи протягом 2 років.
3. На підприємстві ДП”СхідГЗК” є потрібне обладнання.
4. ПЖРО має потрібне обладнання.
Якщо в грудні проводилася обрізка дерев то чтому не зняли з дерева обламану гілку? (фото 3) Може тому, що ні хто нічого не робив?!!! Вже 2 роки ця гілка висить над головами дітей!!! І може в будь яку мить впасти на дітей та вбити їх!!!!
Скільки ще буде брехати міська влада м. Жоті Води Вам та нам???
Напевне нам потрібно звернутися до Примьєр Міністра та Презедента, щоб спростити їм пошук обладнання? Але нам соромно відволікати його такими простими питаннями!!!
Владі Жовтих Вод просто пощастило, що в до нас буря не дійшла!!! Та не сталося лиха як у Дніпрі!!!

Коли станеться диво, та Ви виконаєте свої прямі обов”язки!!! Або дайте нам дозвіл, ми самі вирішемо це питання!!!!