Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:АР-1312913    [218723 / 8822]
Зареєстровано:21 Квітня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:10 Серпня 2017
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Новокодацький (Ленінський) район, вул. Якірна, б.2
Я проживаю по вул. Якірной, в темне время суток не працює ні єдиний фонарний стовб. В то время як по вул. Аверіна та по провулку Солнечному працюють усі фонарні стовби.
По перше, чому вулиці освітлюють ВИКЛЮЧНО вибірково.
По друге ПРОХАННЯ відновити освітлення по вул. Якірной.