Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:АН-1304344    [209224 / 7782]
Зареєстровано:17 Лютого 2017
Тема звернення:Охорона здоров'я
Відповідальний:Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації
Дата контролю:3 Березня 2017
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпродзержинськ, Баглійський район, пр-т Ювілейний, б.61
На жаль я,мати двох дітей (6 років та 6 місяців) зіткнулася з такою проблемою, як відмова у наданні першої медичної допомоги лікаря нашої міської лікарні!
Останні декілька тижнів маю важкий біль у вусі, закладеність, свербіж,а в нічь на 15 лютого 2017 року не мала можливості спокійного сну так як почала боліти голова від вушної болі та мала великий вушний біл. Зранку 16 лютого 2017 року я попрямувала до 7ї лікарні м. Ка’янське, за адресою вул. Скаліка, до лікаря Наволочко Олександр Григорович.В мене на руках була дитина 6ти місяців. Через декілька хвилин лікарь вийшов та запитав чи є хворі з гострим болем, йому відповіли, що так і до кабінету зайшла жінка з маленьким хлопчиком. Я в свою чергу ЗАПИТАЛА ЛІКАРЯ, ЧИ ЗМОЖЕ ВІН МЕНЕ ПРИЙНЯТИ БЕЗ НАПРЯМКУ!!!??? Хочу поставити на цьому великий наголос, тому що, якщо б лікарь Наволочко О.Г. мені відмовив - я б попрямувала за напрямком, АЛЕ!!! ЛІКАРЬ ВІДПОВІВ: ” ТАК, ПРИЙМУ, ЗАКЕЧАЙТЕ СВОЄЇ ЧЕРГИ!!!” і я стала чекати. Нагадаю, що мала гострий вушний та головний біль.
Ще через якийсь час лікарь вийшов та повідомив, що буде зараз приймати хворих зі стаціонарного відділення, а вже потім ”живу чергу”.
Весь час (а це приблизно біля ДВОХ ГОДИН) я чекала своєї черги під кабінетом, але коли настала моя черга заходити до кабінету, лікар НА ПОРОЗІ КАБІНЕТУ!! запитав мене, чому я прийшла?. На що я поскаржилася на гострий вушний та головний біль, що вже декілька тижнів маю таку проблему , а в ніч на 16 лютого стало зовсім погано та ліве вухо заклало. Особливо не дослухавши мене, Наволочко О.Г. подвідомив, що я повинна звернутись до іншої лікарні за місцем прописки. Але за містом прописки лікаря-отоларинголога не має, тільки дільничий терапевт. На що лікарь відповів, що не має ані часу, ані сил, ані бажання приймати всіх підряд! тому, що в нього і так багато хворих. Якщо я надам йому напрямок на лікуання, тоді я можу лягати до стаціонару і лікуватися, а на данний момент нічим допомогти не можу!
Нагадаю, що я тримала на руках маленьку дитину і стояла на порозі кабінету.
Я всеж ще раз попросила лікаря прийняти мене, що він обіцяв і що вже вистояла велику чергу біля двох годин, лікарь навіть вже не слухав, а запросив наступного пацієнта!
Не маючи вибору я попрямувала додому. Там я випила дуже сильно знеболювальне, а я ще раз хочу наголосити, що маю маленьку дитину та годую її грудним молоком, тобто завідома знаючи, що несу шкоду здоровью свої дитині я випила знеболювальне, тому що сил терпіти біль вже не було!
Прошу допо